Makaleler » Bilgi » Ekran Koruyucu Nasıl Takılır?

Ekran Koruyucu Nasıl Takılır?

Ekran koruyucu nasıl takılır?

Telefon ekranı hepimiz için önemlidir. Ekranın hasaslığından kaynaklı olarak ekran koruyucu takmak telefon ekranımızı korumak için gayet önemlidir. Böylece telefonu daha uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Öncelikle ekran koruyucu paketinin içinde olmakta olan ve ekran koruyucu için özel olarak geliştirilmiş ekran mendili ile telefon ekranını iz kalmayacak şekilde silin.Daha sonra yine paketin içinde olan kuru mendil ile bu kez de ekranı kurulayın. Ekran üzerinde hiçbir toz ya da partikül olmadığından emin olun. Aksi taktir de ekran koruyucunuz üzerinde hava baloncukları olacaktır. Bunun olmaması için ekranın iyice temiz olduğundan emin olun. Bazı ekran koruyucular yapışkan bir banda sahip olmaktadır. Bu yapışkan bandı ekrana yapıştırıp ardından çekmeniz telefon ekranını temizlemek için yeterli olacaktır. 

Ekran Koruyucusu Nasıl Takılır? | MobilCadde.com

Ardından temizlik işlemi sonrası ekran koruyucuyu telefon ekranına takma işlemine geçin . Dikkatli bir şekilde ekran koruyucuyu telefon ekranına takın . Eğer ekranda hava baloncukları oluşursa kuru mendil ile yukarı doğru hafifçe bastırmanız hava baloncuğunun gitmesi için yeterli  olacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4